روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / بشکه فلزی / قیمت بشکه خالی ۲۲۰ لیتری فلزی دست دوم

قیمت بشکه خالی ۲۲۰ لیتری فلزی دست دوم

قیمت بشکه خالی تمیز به تعداد محدود بشکه ۲۲۰ لیتری فلزی و البته بشکه دست دوم بصورت یک رنگ مخصوص صادرات روغن با امکان اظهار بشکه بجای بشکه نو.

فروش بشکه خالی فلزی دست دوم و سفارش مستمر این محصول با قیمت مناسب و تضمین سالم بودن و خشک بودن بشکه توسط نیکان اویلز قابل انجام می باشد.

قیمت بشکه خالی

قیمت بشکه خالی

قیمت بشکه خالی به دلیل افزایش انواع بشکه های فلزی و بشکه های پلاستیکی در بازار  عرضه و فروش انواع بشکه دست دوم یک دست تحت تاثیر بشکه نو که تولید کارخانه های تولید انواع بشکه است می باشد. بشکه فلزی به دلیل امکان استفاده مستمر و متعدد و قابلیت ذخیره سازی انواع مایعات در این بشکه از قیمت نسبتا بالایی در بازار عرضه و فروش این محصول در ایران برخوردار است.
قیمت گذاری بشکه دست دوم تحت تاثیر ظاهر سالم بشکه و همچنین نوع ماده استفاده شده در بشکه می باشد که در صورت داشتن این مزیت در این بشکه می توان بصورت عمده از این بشکه ها برای صادرات روغن موتور و سایر محصولات روغنی استفاده شود.

قیمت بشکه فلزی دست دوم

قیمت بشکه فلزی دست دوم

اهمیت بسته بندی و نوع بسته بندی انواع محصولات برای روغن ها و میعانات کاملا تعریف شده و واضح می باشد. بنابراین می توان گفت که بهترین روش بسته بندی انواع روغن ها موتوری و صنعتی استفاده از بشکه های فلزی ۲۲۰ لیتری می باشد که این بشکه ها در اثر استفاده های مکرر از دچار ظاهری کاملا اسیب دیده شده و همچنین ممکن است در جابجایی نیز دچار نشتی شود .
ولی از طرف دیگر انواع بشکه فلزی دست دوم نیز وجود دارد که فقط یکبار از این بشکه استفاده شده و محصولات و روغن های وارداتی در این بشکه ها استفاده شده است و این بشکه برای مصارف مختلف کاملا بصرف می باشد.

فروش بشکه ۲۲۰ لیتری 

فروش بشکه 220 لیتری 

بشکه های فلزی با ظرفیت اسمی ۲۲۰ لیتر و با حجم واقعی حدود ۲۰۸ لیتر انواع مایعات مختلف را می تواند در خود جای دهد و این فرایند برای بسته به نوع محصولات و شرایط نگهداری می تواند تفاوت هایی نیز داشته باشد.
روغن های مختلف انالیز های تعریف شده و مشخص دارد از این رو می بایستی قبل از استفاده از تمیز بودن بشکه کاملا مطمئن باشیم تا در صورت تزریق روغن های خاص در بشکه محدودیت به لحاظ تغییر انالیز روغن بشکه ایجاد نشود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil
نیکان اویلز